Çağrı Merkezi: +90 (850) 305 5357

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz sizlere Sürat Kargo ve PTT Kargo ile ulaştırılmaktadır.

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy ve yada kasaba gibi yerleşim konumunuza göre 1 - 5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

Siparişleriniz Aras veya Ptt Kargo tarafından Cumartesi. Pazar ve Resmi tatiller hariç 09:00 -18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır.Teslimat olarak şube adresi belirttiyseniz şubeden bireysel olarak kargonuzu teslim alabilirsiniz.

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

150TL ve üzeri alışverişlerde, tüm Türkiye'ye kargo ücretsizdir. 150TL altındaki siparişlerde indirimli kargo ücreti sabit 19.90 TL'dir.

Evet, ürünlerimizi Trendyol, N11, Hepsiburada, Dolap, Amazon gibi pazaryerlerinde satabilirsiniz.

İmoda xml bayi sistemi (dropship) üzerinden satmış olduğunuz ürünler 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi/Salı günü kargo şubesine teslim edilmektedir.
Kargolar firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile veya Pazar yeri şablonları ile gönderilmektedir. Kargo seçimini xml bayilerimiz sipariş esnasında kendileri belirlemelidir.
Dropshipping sistemi sayesinde stok tutmaksızın e-ticaret yapabilir, işletme maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz. Depo’da stoğunu tutmadığınız ürünleride satışa sunmuş ve gönderimini imoda'nın deposu üzerinden sağlamış olursunuz.